В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2584

Незаконно постанени соларни панели

Начало
29.06.2023
ID:
2584

Незаконно строителство

Подаден от: Георги Миндев

Място/адрес: ул.Полк.Дрангов 42

Описание: Моля да бъде извършена проверка относно поставянето на соларна система върху покрива на жилищна сграда,без съгласието на останалите собственици,поради което е нарушена покривната конструкция .Моля да бъде премахната и възтановени щетите от нарушителя.Желая сигнала да бъде приет с входящ номер.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител