В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2583

Незаконно поставена врата на общи части

Начало
29.06.2023
ID:
2583

Незаконно строителство

Подаден от: Георги Миндев

Място/адрес: ул.Полк.Дрангов 42

Описание: Моля да бъде извършена проверка на незаконно поставена врата и заграждение на общи части в подземието на кооперацията, както и иззидана вътре преградна стена ,без съгласието на останалите живущи в нея.Моля да бъде издаден входящ номер.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител