В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2581

Улични кучете

Начало
29.06.2023
ID:
2581

Безстопанствени кучета

Подаден от: Павлин Къртичев

Място/адрес: ул. „Хан Кардам“ 11, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Писна ми от тези улични кучета вземете вече някво решение, постоянно през нощта лаят и обикалят блока стряскат хората вечерта и не ни оставят да спим от тяхното лаене! Детето ми всяка вечер се стряска от тяхното лаене! Вземете адекватно решение!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 06.07.202306:56
    Уважаеми г-н Къртичев, след извършена по сигнала Ви проверка, на упоменатия адрес се установи наличие на 1 бр. кастрирано и маркирано куче. По време на проверката животнот не проявяваше агресия и лаеше. При възможност, същото ще бъде настанено в приют и дадено за осиновяване. Общинска администрация упражнява своите правомощия, като извършва кастрации, с цел намаляване популацията на безстопанствените кучета.
  • 29.06.202311:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали