В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2568

С колата в парка

Начало
23.06.2023
ID:
2568

Друго

Подаден от: М Д

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 3a, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Как може при наличие на паркинг да се спира в парка до пейките! Къде са служителите, които следят за реда?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 10.07.202316:37
    Здравейте! Във връзка с Вашия сигнал вече е поставена голяма саксия, която да възпрепятства преминаването на автомобили по пешеходната алея зад Исторически музей - Асеновград. Препращаме Ви и отговор от РУ - Асеновград, който гласи следното: "... в хода на проверката по случая е установен собственикът на въпросния автомобил... Спрямо същия е взето административно отношение - глоба с фиш, на основание чл.15, ал.7 от Закона за движение по пътищата (ЗДвП)".
  • 04.07.202300:47
    Здравейте, във връзка с Вашия сигнал, ще бъде поставена голяма саксия с цветя, чрез която да се възпрепятства допускането на моторни превозни средства по пешеходната алея.
  • 23.06.202313:45
    Здравейте, сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград за предприемане на мерки.
  • 23.06.202313:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали