В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2566

Площадка до щанги залата

Начало
23.06.2023
ID:
2566

Опасна детска площадка

Подаден от: Дияна Здравчева

Място/адрес: ул. „Захари Стоянов“ 9, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Скейт-зоната до щанги залата е в окаяно състояние, трева до РАМО, счупени детски съоръжения, счупени и липсващи пейки и още много други.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 22.11.202310:29
    Уведомяваме Ви, че е предвидено изграждане на детска площада, спортна площадка и ремонт на съоръжение в скейт – зоната. Към момента се провежда процедура по избор на изпълнител на детската площадка. Ремонта на скейт зоната /съоръженията/ ще се извърши след подписване на договора за текущи ремонти. Предстои избор на изпълнител за спортната площадка тип външен фитнес, където се предвижда доставка и монтаж на специализирано съоръжение за стрийт фитнес и/или кросфит.
  • 23.06.202313:38
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали