В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2563

Кастрене на клони

Начало
22.06.2023
ID:
2563

Друго

Подаден от: Румен Дойчинов

Място/адрес: Ул. Васил Левски 26

Описание: Здравейте, ние сме наематели на общински терен на този адрес. Бихме искали да се окастрят короните на дърветата в долната им част, за да се подобри видимостта към обекта. В момента е почти скрит от клони в долната част на дърветата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.08.202308:38
    Здравейте, уведомяваме Ви, че сигнала е записан и ще бъде предаден на фирма изпълнител за отстраняване на клоните и повдигане короните на дърветата, пречещи на преминаващите граждани и видимостта на обекта.
  • 22.06.202315:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали