В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №256

Засяти плодни дървета

Начало
25.06.2020
ID:
256

Друго

Място/адрес: Ул.Поп Ангел Чолаков 26

Описание: Г-н Караянев живущ на ул Безово 19 зася плодни дървета на разтояние по малко от позволеното в закона,моля за вашето съдействие за решаване на проблема.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 13.07.202016:27
    Уважаема г-жо Врагова, информираме Ви, че беше извършена проверка от служителите на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. Констатирано е, че на 1,20 метра от границата има засадени овощни дървета (череша и праскова). На Караянев е изпратено писмо с предписание да премести въпросните дървета на 3 метра разстояние от вътрешната регулационна линия в срок до 31.10.20 г.
  • 25.06.202016:20
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали