В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2559

Светофара не се вижда

Начало
21.06.2023
ID:
2559

Неработещ светофар

Подаден от: Николай

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 4, 4230 Асеновград, България

Описание: От години е на този принцип вижте снимката!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител