В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2554

Кога ще бъде ремонтирана ул. Кочо Честименски

Начало
20.06.2023
ID:
2554

Пропаднал път

Подаден от: Радослав Филипов

Място/адрес: Гр. Асеновград. ул '' Кочо Честименски,,

Описание: Кога ще бъде рехабелитирана ул. Кочо Честименски. Тротоарите са в трагично състояние, всички плочки са напукани. Асвалтовата настилка е силно изронена. Канализацията няма нужния денит да отведе дъждовната вода. Миналата година бяхме входирали подписка по въпросаи и не получихме адекватен отговор. Моля да се ангажират с срок в който ще бъде извършен ремонт на улицата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител