В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2551

Липсваща шахта

Начало
19.06.2023
ID:
2551

Опасна улична дупка

Подаден от: Сребрина Кехайова

Място/адрес: ул. „Градешница“ 21, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, На Кръстовището между ул Градешница и ул. Хан Крум има липсваща, необезопасена шахта. Моля да предприемете необходимите действия за поставяне на шахтата. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител