В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №2545

Липсваща шахта

Начало
16.06.2023
ID:
2545

Опасна улична дупка

Подаден от: Цветанка

Място/адрес: ул. „Градешница“ 26, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Липсва шахта на пътното платно ,прикачвам снимка.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител