В процес 186 Приключени 2650

Сигнал №254

Относно силни гърмежи

Начало
24.06.2020
ID:
254

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Анелия Ханъмова

Място/адрес: Цар Иван Асен II 128

Описание: Здравейте. Искам да попитам какви са тези гърмежи в района? Става дума за много силни гърмежи, последователни (10 поне на брой) в 15.15 минути. И защо се нарушава обществения ред във време за почивка? Това е просто недопустимо. В часови пояс, в който е приет за почивка и не е желателно вдигане на шум. Детето ми да бъде стресирано! Очаквам обратно връзка, моля!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.06.202010:10
    Уважаема г-жо Ханъмова, силните гърмежи са от Военното формирование на Асеновград. Провеждали са планови занятия, с цел подготовка на състава за изпълнение на задачи. От поделението предупредиха, че такива ще има и днес (25.06.20 г.).
  • 24.06.202016:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали