В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2534

Опасна детска площадка

Начало
14.06.2023
ID:
2534

Опасна детска площадка

Място/адрес: Асеновгар, алеята на лятното кино

Описание: Моля, да се провери безопасността на голямата дървена пързалка, намираща се в парка до лятното кино!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202309:33
    Здравейте, уведомяваме Ви, че са стартирали ремонтни дейности на всички детски площадки на територията на гр. Асеновград. В момента се ремонтират детските площадки в кв. „Запад“, предстои от 4 до 8 август да се ремонтират детските площадки в големия парк (т.нар. лятно кино).
  • 14.06.202315:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали