В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №253

Опасно дърво пред жилищна сграда

Начало
24.06.2020
ID:
253

Друго

Подаден от: Атанас

Място/адрес: ж.к. Изток 11А, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Здравейте! Относно сигнала които съм подал на 1.06,2020 ID 225, за дъво което е на ж.к. Изток 11А, което разрушава стелбището и основите на сградата. Все още не са взети мерки или нещо друго от общината. Явно на никои не му се занимава! Приложил съм снимки на които се вижда много добре разрушената част от стълбището която падна преди няколко дни. Маи ще чакаме да се разруши изцяло. В предишния сигнал от 1.06,2020 ID 225 има още снимки на които се вижда поразийте които нанася въпросното дърво


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.01.202115:38
    Здравейте! Дървото е премахнато.
  • 09.07.202014:21
    Здравейте! В допълнение на отговора, публикуван по-рано днес към този сигнал, Ви уведомяваме, че проверката на място от служители на отдел "Екология и околна среда" е извършена веднага след подаването му. Установено е, че в непосредствена близост до стълбището на ЖК „Изток“ бл.11, вх.А се намира 1 брой дърво (акация), по чийто ствол се наблюдава умишлено направен срез. Дървото е пропукало стълбището и е необходимо да бъде премахнато. Възложено е на фирмата, с която община Асеновград има сключен договор, да премахне дървото през есенно – зимния период.
  • 09.07.202014:00
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че е извършена проверка от служители на отдел „Екология и околна среда” при община Асеновград и е възложено на фирмата изпълнител да премахне дървото.
  • 24.06.202016:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали