В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2529

Вандализъм

Начало
13.06.2023
ID:
2529

Опасна детска площадка

Подаден от: Жаклина Планич

Място/адрес: Лятното кино, детската площадка с големите пързалки.

Описание: Здравейте! Пиша относно една публикация в социалната мрежа Фейсбук в групата ЗА по-добър живот в Асеновград. Копирано от групата "ЗА по-добър живот в Асеновград" "Здравейте Асеновградчани, днес по време на пороя попаднах на следната ситуация. Две момчета(вандали) сравнително големи за използване на приспособлението за тяхната възраст се опитваха да разрушат или увредят детската площадка. Не успях да започна по рано да снимам опитите за увреждане на съоръжението, опитите с ритници да счупят червената пързалка поне бяха неуспешни. Надявам се родителите им да прочетат и припознаят отрочетата и можеби да им налят малко акъл в главите. Моля от общината да проверят най скоро за здравината на съоръжен" Моля да вземете необходимите мерки относно детската площадка и извършителите.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 06.10.202311:11
    Уважаема госпожо Планич, информираме Ви, че предстои ремонт на детски площадки в Асеновград.
  • 14.06.202314:23
    Здравейте, сигналът Ви е препратен по компетентност до РУ - Асеновград за предприемане на необходимите мерки.
  • 14.06.202314:23
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали