В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №252

Неработещо улично осветление

Начало
22.06.2020
ID:
252

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иван Димитров

Място/адрес: ул. „Освобождение“ 2, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработещо улично осветление ул. Освобождение N: 1 - 2


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител