В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №2515

Язовирна стена

Начало
08.06.2023
ID:
2515

Повредена/липсваща табела/пътен знак

Подаден от: Ахмед Кадир

Място/адрес: Язовирна стена в кв. Долно Воден

Описание: Имаше табели за забрана за качване на МПС на язовирната стена, сега са счупени и със започване на риболовния сезон, рибарите идват с колите и се качват на стената.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител