В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2511

Площадка в кв.Изток,до църквата "Св.Архангел Михаил"

Начало
07.06.2023
ID:
2511

Опасна детска площадка

Подаден от: Десислава Тодорова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Единственото място за игра в квартала е в окаяно състояние-изпочупени съоръжения,висока трева,в която се крият всякакви опасни гадини,мръсотия.Мол, да се вземат мерки да се поправят катерушките,за да има къде да играят децата,да се окоси,да се напръска срещу кърлежи и да се наеме някой,който периодично да почиства,така както се случва в големите градски паркове.Срамота е да не се мисли за децата и младежите в града.Нека се вземат незабавни мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202309:11
    Здравейте, уведомяваме Ви, че община Асеновград е стартирала текущи ремонти на всички детски площадки на територията на града. Площадката в кв. „Изток“, до църквата „Свети Архангел Михаил“ също ще бъде ремонтирана.
  • 27.06.202312:44
    Уважаема г-жо Тодорова, тревните площи до детската площадката до църквата „Св. Архангел Михаил“ и кв. "Изток" са окосени и обработени срещу кърлежи.
  • 07.06.202313:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали