В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №251

Агресивни бездомни кучета

Начало
22.06.2020
ID:
251

Безстопанствени кучета

Подаден от: Атанас

Място/адрес: Драгоман

Описание: Подавам сигнал за агресивни бездомни кучета на улица Драгоман! Кучетата са 3 на брой ,доста едри и се спускат след всяка преминаваща кола . Лаят денонощно и се страхувам да не нападнат някое дете минаващо по улицата. Кучетата се хранят от някои хора живущи на ул. Драгоман от което следва ,че те стоят постоянно на тази улица. Моля да бъдат взети мерки по улавянето на кучетата и да бъдат настанени на място предназначено за целта! Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 09.07.202014:14
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че при получен сигнал за безстопанствено животно, той се записва и при следващ улов се предоставя на екипите за улов на безстопанствени кучета. Съгласно чл.47, ал.3 от Закон за защита на животните, след залавяне, кучетата се обезпаразитяват, кастрират, ваксинират срещу бяс, маркират се с ушна марка и се връщат по местата, от където са заловени. Сигналът Ви е записан и включен в списъка за улов на безстопанствени кучета.
  • 23.06.202008:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали