В процес 108 Приключени 2601

Сигнал №2507

ОПАСНИ ТРОТОАРНИ ПЛОЧКИ

Начало
06.06.2023
ID:
2507

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Георги Лазаров

Място/адрес: гр. Асеновград, ул Асенова Крепост 23

Описание: Здравейте, На 23.01,2023г. ЕВН подмениха 2 електрически стълба пред нашите къщи на ул. Асенова Крепост 23 и 25. Служител на ЕВН каза, че следващата седмица (след монтажа) ще възстановят тротоарните плочки. Вече повече от 5 месеца след датата на монтажа тротоарът не е възстановен и имаше ситуация с паднала жена поради образувалата се дупка. Моля за съдействие. Приложено ще видите снимки от плочките около 2-та сменени стълба, направени към датата на сигнала. Подавам сигналът за втори път. Първият сигнал с ID:2246, беше със статус "Приключен" на 1.6.2023. Повече от 3 месеца след подаването му без отстраняване на проблема. Моля за сериозно отношение към сигналите ни. В противен случай няма смисъл от подаването им.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител