В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2506

Светофара на зъбчето не работи от вчера

Начало
06.06.2023
ID:
2506

Неработещ светофар

Подаден от: Нонка

Място/адрес: Кв зъбчето

Описание: Светофара на зъбчето не работи от вчера


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител