В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2505

Светофарна уредба

Начало
05.06.2023
ID:
2505

Неработещ светофар

Място/адрес: бул. „България“ 70 В, 4230 Асеновград, България

Описание: Стрелката за ляв завой към квартал ,,Запад" не работи ! Светлиния сигнал за десен завой от квартала към центъра също е обърква защото свети зелена стрелка ,оранжево и пак зелено.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител