В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №250

Разкопан главен път!

Начало
20.06.2020
ID:
250

Пропаднал път

Място/адрес: ул. „Свети Кирик“ , 4247 Горни Воден, България

Описание: Здравейте! Главният път на кв.Горни воден (ул. ''Свети Кирик'') е в много лошо състояние. Разкопаха го в началото на годината и така си остана. Всеки ден преминаването става все по трудно, а това е предпоставка за ПТП. Освен това пътят е и с много дупки и неравности, всеки ден си чупим колите. Моля да се обърне внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.10.202013:08
    Здравейте! Ремонтът на улицата е завършен.
  • 15.09.202017:18
    Здравейте! Строително-ремонтните дейности на обекта вече стартираха.
  • 18.08.202010:33
    Здравейте! Вече е избран изпълнител. В момента тече срокът за обжалване, след изтичането на който предстои да започнат строително-ремонтните дейности.
  • 09.07.202014:58
    Здравейте! Възстановяването на асфалтовата настилка ще бъде възложено към текущия ремонт за 2020 г.
  • 22.06.202010:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали