В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2499

Опасност за велосипедисти

Начало
05.06.2023
ID:
2499

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Ники

Място/адрес: ул. „Речна“ 27, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: велоалеята дето минава под моста започва да се разпада на парчета и падат бетон от тавана и има опасност да падне на над човек или дете , ако може да вземете необходими мерки


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202315:56
    Здравейте, уведомяваме Ви, че участъкът под моста е елемент от моста на ул. „Васил Левски“. Същият попада в републиканската пътна мрежа ОПУ (Областно пътно управление), които са информирани за състоянието на моста.
  • 05.06.202314:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали