В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2495

Опасни кабели

Начало
03.06.2023
ID:
2495

Опасни висящи кабели

Подаден от: Иванка Илиева

Място/адрес: Светофара до ОУ,,Христо Ботев "

Описание: Здравейте! Искам да съобщя,че на светофара му е паднал капака и се виждат кабелите. Светофара се намира до ОУ" ХРИСТО БОТЕВ " От страната на Военния блок.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител