В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2491

Детска площадка кв."Изток"

Начало
02.06.2023
ID:
2491

Опасна детска площадка

Подаден от: Десислава Тодорова

Място/адрес: кв.Изток,до църква Св."Архангел Михаил".

Описание: До кога голям квартал като кв.Изток,ще бъде лишеннот място,където децата да играят безопасно?Има едно обособено място ,до новата църква,не го наричам дори площадка,което е занемарено,изпочупено.Има две междублокови градинки с опасно люлки,висока трева и кучешки изпражнения(понеже нямат ограда).Питам,предвидена ли е някаква ремонт,изграждане на детски кът и кога ще се случи?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202308:58
    Здравейте, уведомяваме Ви, че се проектира детска площадка между блок 5 и 6 на кв. „Изток“. За инвестиционна програма 2023 г. на община Асеновград е дадено предложение за района до църквата „Свети Архангел Михаил“ за проектиране и изграждане на детска площадка.
  • 27.06.202312:42
    Уважаема г-жо Тодорова, тревните площи до детската площадката до църквата „Св. Архангел Михаил“ и кв. "Изток" са окосени и обработени срещу кърлежи.
  • 02.06.202315:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали