В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2490

Внимание!

Начало
01.06.2023
ID:
2490

Неработещ светофар

Подаден от: Мария

Място/адрес: Северна индустриална зона

Описание: Светофара е повреден и заблуждава водачите


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител