В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №249

Пропадане на асфалта

Начало
20.06.2020
ID:
249

Опасна улична дупка

Подаден от: Адриан Бумбаров

Място/адрес: оборище 14

Описание: Асфалта пропада и се е образувала дупка, която може да доведе до повреда на автомобила


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител