В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2485

Теч на вода на ул. Стара планина

Начало
30.05.2023
ID:
2485

Теч на вода

Подаден от: Татяна Стоева

Място/адрес: Асеновград, ул. Стара планина 31

Описание: Има теч от спирателен кран на ВиК пред къща на ул. Стара планина 31. Вече са подадени няколко сигнала на телефона за аварии на ВиК от мен и съседи. Всеки път чуваме заучената реплика: Ще изпратим екип да провери. Явно екипът идва от чужбина за толкова време. Първият сигнал е подаден на 28 април. Сега е краят на май месец. Водата е питейна и вече си тече и по пътя. Не коментирам затруднението на пешеходците, които заобикалят, също и това, че плочките се надигнаха. Но поне са в унисон с останалата тротоарна настилка на улицата. P.S. Преди няколко дни писах на този сайт, но не виждам сигнала, въпреки че на мейла си получих линк, който потвърдих.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.10.202312:18
    Уважаема г-жо Стоева, течът на вода е спрян.
  • 01.06.202316:04
    Уважаема г-жо Стоева, сигналът Ви е препратен по компетентност до ВиК - Пловдив, с копие до ВиК - Асеновград за предприемаме на мерки.
  • 01.06.202316:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали