В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2484

Огромни дупки

Начало
30.05.2023
ID:
2484

Пропаднал път

Подаден от: Емил Топалов

Място/адрес: ул. „Искра“ 25, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Огромна дупка , която става все по-голяма и дълбока повече от 15см.намира се точно на завоя до бл.2 в кв.Баделема и затруднява движението ,rкакто създава предпоставка за повреждане на МПС


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител