В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2483

Легнал полицай

Начало
30.05.2023
ID:
2483

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Параскева Кръстева

Място/адрес: Никола Вапцаров 1

Описание: Здравейте, моля за следното : Да бъде поставен легнал полицай на ул Никола Вапцаров 1. Направихте няколко пешеходни пътеки, които не вършат никаква работа. Всички пикльовци продължават да се форсират и е ужасно. През деня се търпи, но през ноща няма как. Идва лято, спи се на отворени прозорци,имаме малки деца и някакси е неприятно в 3 през ноща някой да мине с мръсна газ през вас, за да се прави на "мъж". Нека г-н Грудев да седне за половин час при приятелите си на ловното и да се убеди сам. Миналото лято ви писах , моля този път вземете мерки. Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202312:14
    Уважаема г-жо Кръстева, в близост до началото на улицата има поставени изкуствени ограничители от типа "габър", чиято цел е намаляване скоростта на движещите се с моторни превозни средства (МПС) и обезопасяване на двете пешеходни пътеки.
  • 01.06.202315:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали