В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2481

Замърсямане на тротоар в кв. Изток, Асеновград

Начало
30.05.2023
ID:
2481

Отпадъци/почистване

Подаден от: Марин Маринов

Място/адрес: ж.к. Изток, бл. 1 и 4, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Български граждани от турски произход се събират след работно време и в почивните дни на паркинга между блоковете 1 и 4 в кв. Изток, Асеновград, ядат слънчоглед и плюят люспите на тротоара. Това става почти всеки ден и тротоарът е побелял от шлюпки. На зебележките на минаващите замърсяващите остават безразлични. Моля да бъдат вразумени, за да не се стигне до саморазправа и се стигне до етнически конфликт. Този сигнал изпращам за втори път – поне извършете проверка или уведомете полицията.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител