В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2475

Разбита улица и счупена шахта

Начало
28.05.2023
ID:
2475

Опасна улична дупка

Подаден от: Георги Попов

Място/адрес: ул. „Садовска“ 11, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, Улица "Садовска" е е една от най-късите в града, но за сметка на това не може да се оплаче от липса на дупки. Ако човек не успее да си разбие колата в някоя от тях, може да го направи в счупената линейна шахта на кръстовището с ул. "Хан Крум". Улицата е идеална за предизбоно асфалтиране - къса е, но ще се отчете като бройка реставрирани улици. Но да си дойдем на думата - тъй като сме скромни, моля поне да се запълнят дупките и да се смени шахтата (стои счупена от 2 месеца, без някое отговорно лице да се трогне и да вземе мерки).


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.08.202316:06
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е направено предложение за цялостен ремонт на ул. „Садовска“ в инвестиционната програма за 2023 г. на община Асеновград. Ако предложението бъде прието ще се пристъпи към последващи действия.
  • 01.06.202315:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали