В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2473

Изтичане на вода

Начало
28.05.2023
ID:
2473

Теч на вода

Подаден от: Татяна Стоева

Място/адрес: Асеновград, ул. Стара планина 31

Описание: От месец има теч от спирателен кран на ВиК на ул. Стара планина 31. Подадени са няколко сигнала на телефона за аварии. Досега нищо не се случва. Водата пропива в изградените огради, плочките на тротоара се "разлепват"... (Тротоарите на ул. Стара планина и без друго са в окаяно състояние от години), водата образува локва и се стича към улицата. Освен че поврежда личната и общинска собственост (в случая тротоара), се изтича питейна вода, чиято загуба плащаме споделено.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.10.202312:13
    Уважаема г-жо Стоева, течът на вода е спрян.
  • 01.06.202315:29
    Уважаема г-жо Стоева, сигналът Ви е препратен по компетентност до ВиК - Пловдив, с копие до ВиК - Асеновград за предприемаме на мерки.
  • 01.06.202315:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали