В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2472

Детска площадка

Начало
27.05.2023
ID:
2472

Опасна детска площадка

Подаден от: Георги Гъдев

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 11Б, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Здравейте, изпращам Ви снимки за нередно използване на детската площадка от хора които пускат кучетата да си играят вътре. Това е ежедневно и децата ги е страх и не могат да играят.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.06.202300:52
    Уважаеми г-н Гъдев, при ситуация, в която собственици разхождат домашните си любимци в границите на детска площадка, е необходимо да сигнализирате на тел. 112 за установяване в момента на нарушението и на личните данни на нарушителите, след което община Асеновград следва да предприеме мерки по налагане на административни санкции, спрямо тях, съгласно чл.177, ал.1, т.4 от Закон за ветеринарномедицинската дейност (ЗВМД).
  • 01.06.202315:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали