В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №2471

Незаконно стройтелство с. Златовръх между имот на ул.Рожен 14 и имот навиращ се в местност Над селото

Начало
26.05.2023
ID:
2471

Незаконно строителство

Място/адрес: Станимака 20

Описание: Незаконно строителство в с.Златовръх ул.Рожен 14 и имот в съседство в местност Над селото,между двата имота има общински път,който е незаконно присвоен към имота на ул .Рожен 14,моля да бъдат взети мерки по възстановяването на този път,при необходимост мога да представя скици,протоколи от геодезист


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител