В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №247

Опасна детска площадка

Начало
18.06.2020
ID:
247

Опасна детска площадка

Място/адрес: Ул. Генерал Данаил Николаев 11

Описание: Дъските на пързалката са изгнили, някои са пропаднали. Кошчето е счупено и децата могат да се нареждат. Парка се намира зад пожарната.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.09.202008:41
    Уважаема г-жо Петлова, детската площадка е отремонтирана.
  • 09.07.202014:12
    Уважаема г-жо Петлова, уведомяваме Ви, че служители на дирекция „Инвестиционна политика и устройство на територията“ извършиха проверка на място. Ще бъде възложено на фирма изпълнител да отремонтира счупените съоръжения.
  • 01.07.202015:17
    Уважаема г-жо Петлова, до края на месец юли 2020 г. ще бъде направена проверка на място за необходимите ремонтни дейности и ще бъде извършено възлагането им.
  • 19.06.202009:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали