В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2468

Пръскане за комари

Начало
25.05.2023
ID:
2468

Въпрос

Подаден от: Красимира Янкова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Искам да попитам дали тази година община Асеновград е предприела мерки за справянето с комарите из града ? Миналата година имаше много ,надяваме се ,че тази година общината ще се заеме с този проблем .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител