В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №2467

Опасно детско игрище

Начало
25.05.2023
ID:
2467

Опасна детска площадка

Подаден от: Кирил Кисов

Място/адрес: ул. „Лозница“ 105, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Клетката за спортна дейност до блок 109 в кв.Запад е опасна, стърчат телове от оградата, паната падат /и от високо/. СПЕШНО ТРЯБВА ДА СЕ РЕМОНТИРА ! Също липсват и футболните врати от известно време. Вчера е паднало отново едно от горните оградни пана, но за щастие само един телефон, който е бил там е пробит. Помислете ако имаше дете какво можеше да се случи !!!


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 04.08.202310:21
    Здравейте, уведомяваме Ви, че предстои ремонтиране на оградата на спортното игрище. Предвидено е да се монтира плетена мрежа, като по този начин ще се намали както щетите по мрежата, така и шума от ударите от топките.
  • 01.06.202315:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали