В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2463

Разхлабена и дрънкаща решетка!

Начало
23.05.2023
ID:
2463

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 113, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Дъждоприемната решетка на ул "Рожен" при кръстовището с ул. "цар Иван Асен II" е разхлабена и разместена. Издава силен шум при всяко преминаване на автомобил.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 21.11.202315:25
    Здравейте, при ремонта на ул. "Рожен", съгласно технологията за изпълнение, е било заложено шахтата да бъде направена с бетонов канал и метални решетки, тъй като улицата не е с толкова интензивно движение.
  • 01.06.202315:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали