В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №246

Пропаднала шахта

Начало
18.06.2020
ID:
246

Опасна улична дупка

Подаден от: Адриан

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 120, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Пропаднала шахта на ул.Цар Иван Асен II малко след новата джамия посока кръстовището на старите гробища.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител