В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №2457

Отпадъци село Новаково

Начало
22.05.2023
ID:
2457

Отпадъци/почистване

Подаден от: ЛИЛИЯ СТОЙЧЕВА

Място/адрес: СЕЛО НОВАКОВО

Описание: Моля да обърнете внимание на изхвърлени голямо количество отпадъци, вероятно от гробището на село Новаково - ритуални венци, кръстове, пластмасови шишета. Мястото е ров отдясно на пътя по посока новия голям кръст на юг от гробището. Моля да предупредите лицето, което вероятно почиства гробището да изхвърля отпадъците в контейнера за отпадъци пред вратата на гробището, който редовно се почиства и никога не е препълнен. Надявам се пътят към кръста да бъде почистен, а не да се заровят с пръст въпросните отпадъци. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител