В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №2455

Бус спрял на пешеходна пътека

Начало
22.05.2023
ID:
2455

Друго

Място/адрес: Улица Иван Асен втори, срещу пресечката с ул. Пере Тошев

Описание: Часът е 7:35, на ул. Иван Асен втори, на пешеходната пътека срещу ул.Пере Тошев (пред хранителен магазин) бус беше спрял със запален двигател, без шофьор или пътник вътре. Нямаше никаква видимост от това, пешеходците нямаше как да минат без риск по пътеката.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител