В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №2452

Гробищен парк

Начало
20.05.2023
ID:
2452

Въпрос

Подаден от: Рени Караджова

Място/адрес: Гробищен парк

Описание: Гробищните паркове са в безобразно състояние. Видно е, че не се поддържат от общината. Въпросът ми е, ЗАЩО?


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител