В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2451

Градски транспорт

Начало
20.05.2023
ID:
2451

Въпрос

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. Отон иванов 33

Описание: Имам няколко въпроса *Каква е причината линия№4 да не е редовна и почти ежедневно да има по един автобус, вместо два? *При неизпълнение на задълженията си превозвачът понася ли санкции и най-вече какво е името на фирмата превозвач? Защото поради липсата на редовен градски транспорт гражданите, спонсорират таксиметровите компании. А такситата висят като лешояди по спирките на градския транспорт. *Защо концесионният договор не е публичен? *По какъв начин общината контролира дейността на превозвача?


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202312:23
    Здравейте! През изминалите месеци има подадени няколко жалби в портала за сигнали за неизвършване на превози по автобусните линии. Общинска администрация е реагирала на сигналите. Извършени са проверки. Констатирани са нарушения за линия №4 и са наложени съответните санкции.
  • 01.06.202314:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали