В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №2448

Коте, нуждаещи се от спешна ветеринарномедицинска помощ

Начало
19.05.2023
ID:
2448

Друго

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Ул. Захари Стоянов 42-44

Описание: Позната, Мария Горанова, е намерила бездомно коте, цвят тигров, на видима възраст около 2 месеца, в безпомощно състояние на улицата. Настанено е веднага във ветеринарна клиника Заравет, Асеновград, ул. Христо Ботев 34. Тъй като животното е безстопанствено, следва да поемете грижата за него веднага щом можете.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.06.202314:24
    Уважаема г-жо Чукова, към настоящия момент няма приет републикански бюджет, респективно - общински такъв. Общинска администрация не разполага със свободни средства за сключване на договор с фирма за извършване на кастрации, ваксинации и други ветеринарномедицински дейности.

Всички видове сигнали