В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №2444

Кога ще решите проблема с ул.Велико Търново?

Начало
18.05.2023
ID:
2444

Въпрос

Подаден от: Димитър Капсъзов

Място/адрес: ул. Велико Търново

Описание: Колко километра трябва човек да вижда за да прецени дали да тръгне по улицата или да изчака колата отсреща? Не ви ли омръзна да бездействате? Променихте пътя с предимство на кръстовището и си мислите, че променихте нещо! Да ама, не. Сложете поне един знак забрането спиране и паркиране поне да можем да звъним на полицията (не че ще дойдат де). Последни път като идвах в общината ми казахче, че нямате знаци и че чакате да се избере друга фирма. Това беше сиг преди една година. Никаква организация на движението и никаква дейност от страна на полицията. Имате слаб 2!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 27.06.202312:35
    Уважаеми г-н Капсъзов, извършена е проверка в Генералния план за организация на движението (ГПОД) в Асеновград. На ул. "Велико Търново" - от пресечката с ул. "Гоце Делчев" до пресечката с ул. "Ген. Дандевил" не са предвидени знаци за забрана за паркиране. Въпросът Ви ще бъде поставен на следващо заседание на Комисия по безопасност на движението за обсъждане с предприемане на действия.
  • 19.05.202309:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали