В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №2443

Нефункциониране на Геопортал

Начало
18.05.2023
ID:
2443

Друго

Подаден от: Ивайло Мирчев

Място/адрес: пл. „Тракия“ 3, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Неработещ линк


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител