В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №244

Площадката зад пожарната

Начало
18.06.2020
ID:
244

Опасна детска площадка

Подаден от: Гергана Михайлова

Място/адрес: ул. „Речна“ 34Б, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Площадката е със счупени съоръжения, кошчето за боклук е счупено и може да пореже някое дете. Пързалката е с пропаднала част и е опасна за децата. Пясъка е пълен с животински изпражнения. Пързалката е с изгнили стълби и греди.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 18.09.202008:40
    Уважаема г-жо Михайлова, детската площадка е отремонтирана.
  • 09.07.202014:42
    Уважаема г-жо Михайлова, уведомяваме Ви, че общинска администрацияв организира почистване на градските паркове в дните от понеделник до петък. Поддържат се и зелени площи и детски площадки и периодично се подменят счупени детски съоръжения, пейки и кошчета. Ще бъде възложено на фирмата по поддръжка да подмени или ремонтира описаните в сигнала Ви счупени елементи, а на лица, полагащи обществено полезен труд – да поддържат парка и детската площадка чисти. Задължение и на самите граждани е да опазват елементите от градската среда от повреди и замърсявания.
  • 01.07.202015:15
    Уважаема г-жо Михайлова, до края на месец юли 2020 г. ще бъде направена проверка на място за необходимите ремонтни дейности и ще бъде извършено възлагането им.
  • 18.06.202012:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали