В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №2439

повтарям щото съм принуден

Начало
17.05.2023
ID:
2439

Опасна улична дупка

Подаден от: Николай Пейков

Място/адрес: Баделема

Описание: Ормъзна ми от безхаберното отношение към живеещите в кв Баделема. Двата основни пътя са разкопани повече от 5 месеца от "кап Андреев" по "Искра" и 3 м от "Сливница" по "Искра". Кръстовището на Кап Андреев и Искра е все едно след земетресението в Анадола. На Основното кръстовище от бл2 към втория и третия ред блокове зее дупка от години. Винаги тези две кръстовища са извън поръчките за асфалтиране Веднъж направете поръчка и заради тях. Въобщe не желая обяснение . Вижте сами! Бесен съм!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител